аукціони

Аукціони з продажу б/в авто техніки зі США

Автомобільні аукціони США стають дедалі популярнішим вибором серед сучасних українців. І на це є справді значні причини: американські автоаукціони стали нам доступні, як ніколи, а придбання машини з пробігом на таких торгових майданчиках дає змогу значно заощадити.

Автоаукціони США за принципом роботи сильно відрізняються від звичних принципів продажу вживаних авто. Так як ремонт машини в Сполучених Штатах коштує дорого, американці часто вважають за краще користуватися машиною протягом терміну гарантії або до першої ДТП, після чого оновлюють транспортний засіб. Таким чином, авто, що досить стоять, потрапляють в систему аукціонів і продаються зі значною знижкою.

Загалом американські автоаукціони можна розділити на дві категорії: ті, що торгують цілими автомобілями з пробігом, та ті, на яких розміщуються транспортні засоби після ДТП. Розглянемо найпопулярніші торгові майданчики для покупки авто із США.

Компанія A`Cars співпрацює з низкою відомих онлайн-аукціонів з продажу б/у авто зі США, допомагаючи клієнтам знайти свій автомобіль та придбати його за вигідною ціною, супроводжуючи угоду від оформлення необхідної документації до доставки транспортного засобу до України.

Ми працюємо з такими відомими аукціонами, як Copart, IAAI та Manheim, маємо акредитацію та доступ до всіх закритих торгів з найнижчими аукціонними зборами.

ТОРГОВИЙ МАЙДАНЧИК

IAAI

Один із головних страхових автоаукціонів США. Великий, всесвітньо відомий майданчик пропонує колосальний вибір автомобілів з різною історією від юридичних та приватних осіб.
ТОРГОВИЙ МАЙДАНЧИК

Copart

Головний автомобільний аукціон з реалізації списаних та аварійних транспортних засобів у всій Північній Америці. Тут представлені як биті, так і цілі авто з пробігом.
ТОРГОВИЙ МАЙДАНЧИК

Manheim

Manheim – единственная площадка, на которой можно найти абсолютно целые автомобили. Автоаукцион закрытого типа допускает участие в торгах только при наличии официальной аккредитации.
Закажите подбор авто из США прямо сейчас!
Autopilot enables your car to steer, accelerate and brake autom