Автомобільний аукціон Copart
аукціон Copart

Американський автомобільний аукціон Copart

Copart – найбільший аукціон б/в авто зі США. Тут на покупця чекає найширший каталог всілякої автотехніки: від скутерів і міських авто до вантажівок і цілих будинків на колесах. На Copart торгує величезна кількість продавців, і не всі з них поводяться чесно, тому тут варто з особливою уважністю поставитися до вибору автомобіля та оцінки його стану.

Які автомобілі можна знайти на Copart?

Спеціалізацією Copart є саме пошкоджена, бита автотехніка, яка могла брати участь у ДТП, зазнавати вандалізму, викрадення, пошкодження внаслідок стихійних лих тощо. Але також тут можна знайти автомобілі із заводським браком або вилучені у власників за несплату кредитів та інших фінансових зобов'язань.

На автоаукціоні виставляється величезна кількість найрізноманітнішої автотехніки – наземної та водної – від мотоциклів та легкових машин, вантажівок та автотрейлерів до с/г комбайнів і навіть яхт. Лоти мають різний ступінь і характер пошкоджень і можуть розміщуватися як на офіційних майданчиках аукціону, так і поза ними, на всій території Сполучених Штатів.

Транспортні засоби та автотехніка потрапляють на Copart від:

 • фізичних осіб;
 • сертифікованих дилерів;
 • страхових та лізингових компаній;
 • банків та інших фінансових установ;
 • різних юридичних осіб;
 • благодійних організацій.

А ось покупцями тут, на відміну від Manheim та IAAI, можуть виступати будь-які юридичні та фізичні особи. Але для фізичних осіб все ж таки є обмеження: їм доступні лише лоти категорії "No License Required", а це – приблизно 30% від усіх лотів. Щоб переглянути всі лоти, необхідно звернутися за допомогою до акредитованого дилера.

Ще однією важливою відмінністю Copart від інших автоаукціонів є те, що транспортні засоби та автотехніка тут приймаються для торгів у тому стані, в якому їх здав власник. Лоти не перевіряються на предмет справності, не ремонтуються і не відновлюються, ніяк не приводяться до ладу (тут навіть не прибирають речі з салону і багажника, залишені власником).

Однак варто відзначити, що саме на Copart можна купити авто за найнижчою ціною у США.
Купівля авто на Copart: плюси та мінуси

Автоаукціон має низку переваг, що дозволяють здійснювати дійсно вигідні покупки на його майданчиках, але також має кілька недоліків, про які важливо знати кожному покупцю:

 • + мабуть, найбільший асортимент автомобілів та іншої автотехніки серед аукціонів США;
 • + справді низькі ціни, що дають можливість купити вживане авто (навіть з урахуванням його ремонту та доставки) набагато вигідніше, ніж в Україні;
 • + стандартизований опис, зручний для оцінки та порівняння лотів;
 • + зручний інтерфейс та розумний пошук на сайті та у безкоштовному додатку, доступні багатьма мовами;
 • + можливість відстежувати появу певних моделей машин та зберігати відібрані лоти;
 • + доступ до вибору лотів та торгів навіть для простих покупців – фізичних осіб;
 • - фізичним особам доступні не всі лоти автоаукціону;
 • - за відсутності досвіду – можливість потрапити на неякісний лот або недобросовісного продавця.Як убезпечити себе при покупці авто на Copart?

На даному аукціоні кожен користувач має можливість самостійно вибрати лот і взяти участь у торгах. Але якщо у вас немає відповідних знань і досвіду, краще все ж таки скористатися допомогою посередника.

Співпраця зі спеціалістами компанії A'Cars буде вигідна на всіх етапах купівлі б/у авто на Copart: від перевірки достовірності інформації про лот і пошуку найвигідніших пропозицій (у тому числі доступних тільки акредитованим дилерам) до оформлення всієї необхідної документації та доставки транспортного засобу в Україну.