Автомобільний аукціон IAAI
аукціон IAAI

Американський автомобільний аукцион IAAI

IAAI – автоаукціон США, на якому переважно представлені автомобілі від страхових компаній. Безперечна перевага роботи з таким майданчиком – повна відповідність заявленого стану автомобіля реальності, оскільки страхові контори не приховують дефектів з метою продати авто дорожче та вказують реальну вартість майбутнього ремонту.

Які автомобілі можна знайти на IAAI?

Головною відмінністю IAAI від інших американських автоаукціонів є те, що на ньому переважно виставляються транспортні засоби, що потрапили під страховий випадок, у тому числі й ті, які за мірками США ремонтувати невигідно. Також сюди потрапляють автомобілі, які раніше перебували в лізингу і перейшли у володіння страховика, вилучені в якості застави, обміняні за програмою Trade-in.

Тут, на масштабному страховому аукціоні, можна знайти і хороші цілі авто, і відновлені биті, і ті, які вже придатні лише для розбирання на деталі. А також усіляку дорожню та сільгосптехніку, мотоцикли, човни тощо.

Транспортні засоби на IAAI аукціон потрапляють від:

 • страхових компаній;
 • банків та інших фінансових організацій;
 • сертифікованих автодилерів;
 • каршерингових контор;
 • благодійних організацій.

При цьому факт настання страхового випадку (ДТП, вандалізм, викрадення, утоплення тощо) або списання авто страховою компанією, банком чи дилером не обов'язково говорить про його поганий стан. IAAI славиться тим, що ретельно оцінює та контролює стан своїх лотів. Тому нерідко покупець має можливість купити хороший транспортний засіб лише за 30% його вартості в нашій країні.

На сьогоднішній день аукціон IAAI є не просто одним із наймасштабніших у Північній Америці, а й одним із найнадійніших. Імовірність купити тут так звану «ляльку» (авто, що не відповідає зазначеному опису), вкрай мала. Машини з цього страхового аукціону не лише привозять до України, а й імпортують до Європи.
Купівля авто на IAAI: плюси та мінуси

Для багатьох покупців страховий автоаукціон IAAI має низку важливих переваг, але і свої недоліки у нього, звичайно ж, є:

 • + гібридна схема торгів – у яких покупці беруть участь як очно, так і віддалено (онлайн);
 • + дійсно великий та різноманітний вибір транспортних засобів та автотехніки;
 • + попередня експертна перевірка всіх авто, що потрапляють на аукціон, завдяки чому майданчик вважається одним із найнадійніших у США;
 • + демократична цінова політика – є можливість знайти та купити гідні лоти за досить низькою ціною;
 • + доступ звичайних користувачів до перегляду лотів;
 • - хоч звичайні люди і можуть переглядати та вибирати машини на IAAI, доступ до торгів все ж таки залишається тільки у акредитованих дилерів;
 • - незважаючи на ретельний контроль лотів, що виставляються, все ж є мінімальна ймовірність потрапити на недобросовісного продавця.Як купити автомобіль на IAAI?

Купівля машини на страховому аукціоні IAAI може стати справді вигідним вкладенням коштів. Незважаючи на те, що торги закриті для звичайних покупців, у них все ж таки залишається доступ до вибору лотів. Сайт iaai.com відрізняється зручним інтерфейсом та системою пошуку за важливими для покупців критеріями.

Вибрати відповідні варіанти авто можна самостійно або скориставшись допомогою спеціалістів A'Cars. Вони мають необхідні знання та досвід, щоб не помилитися з вибором лоту і викупити його на найвигідніших умовах, а також супроводжуватимуть угоду на всіх її етапах, включаючи оформлення необхідної документації та доставку автомобіля до його нового власника.