Автомобільний аукціон Manheim
аукціон Manheim

Американський автомобільний аукцион Manheim

Manheim можна сміливо назвати головним аукціоном, що спеціалізується на продажу цілих автомобілів із пробігом. Він входить до трійки найкращих автоаукціонів Північної Америки та відрізняється від інших подібних майданчиків тим, що є закритим та потребує проходження офіційної акредитації. Тобто до торгів на Манхеймі допускаються лише ліцензовані дилери.

На даному аукціоні представлені автомобілі, у яких минув термін гарантійного обслуговування – власники виставили їх на продаж та перейшли на нові. Manheim користується величезною популярністю, а його майданчики є у всіх штатах Америки.

Причина такої популярності Манхейма – у його високій репутації: перед початком торгів пропонується повна та достовірна інформація про стан машини. Якщо буде виявлено невідповідність заявленому опису авто, то після виграшу за переможцем залишається право відмовитись від лота.

Які автомобілі можна знайти на Manheim?

Manheim відрізняється від інших автомобільних аукціонів тим, що на його майданчиках можна придбати абсолютно цілі транспортні засоби або такі що мають мінімальні, незначні пошкодження, вартість усунення яких не перевищує $500.

Це можуть бути машини і без пробігу зовсім, у яких минув термін гарантії, злегка старі авто, які власники після закінчення тієї ж гарантії просто вирішили замінити на нові, конфісковані автомобілі (за борги за кредитами та іншими фінансовими зобов'язаннями) тощо.

Авто на даний аукціон потрапляють від:

 • банків та страхових контор;
 • лізингових компаній;
 • компаній з каршерингу тощо.

При цьому кожен лот, що виставляється на Manheim, спочатку проходить ретельну перевірку і лише потім потрапляє на аукціон. Таким чином, до його бази даних вносяться гарантовано вірні дані про стан автомобіля.

Манхейм є найбільшим аукціоном небитих автомобілів у світі. І хоч ціни тут вищі, ніж на інших подібних майданчиках, він надає можливість підібрати і купити дійсно хороший і надійний транспортний засіб з США без прихованих пошкоджень, «туманної» історії та інших ризиків.

Купівля авто на Манхеймі: плюси та мінуси

У автоаукціону Manheim є як свої незаперечні переваги, так і пара недоліків, які для деяких користувачів можуть виявитися суттєвими:

 • + колосальний вибір хороших уживаних авто за брендами, моделями, «віком» та іншими важливими критеріями;
 • - торги закриті та недоступні для простого роздрібного покупця – для доступу до торгів потрібна акредитація дилера;
 • + повністю справні автомобілі або такі що потребують мінімального ремонту (до $500), дозволені як для експорту, так і для експлуатації у Сполучених Штатах;
 • - достатньо високі ціни, у тому числі в порівнянні з аукціонами IAAI та Copart;
 • + виключно надійні транспортні засоби з прозорою історією та всією необхідною документацією – Манхейм гарантує якість своїх лотів.

Кому підійде аукціон Manheim?

Зробити вибір на користь Манхейму варто тим, хто:

 • розглядає лише покупку цілих, небитих авто з пробігом;
 • хоче бути впевненим у надійності та заявленому відмінному стані транспортного засобу;
 • підшукує вживаний автомобіль зі США тільки з чистою історією;
 • бажає стати власником машини з оригінальною комплектацією, випущеною для США та недоступною в нашій країні (в т.ч. моделі американського виробництва);
 • прагне отримати найкраще з можливого на наявний обмежений бюджет.

Фахівці, які працюють в компанії А’Сars, допоможуть вирішити кожне з поставлених завдань: відкриють вам доступ до торгів на Manheim, допоможуть підібрати найкращий варіант під ваші запити та побажання, оформити покупку авто та його доставку зі США.