Як максимально вигідно поставити газ на авто з США

Один із найбільш бюджетних способів купити машину в Україні –

доставка авто з США. Це хороша можливість за помірний бюджет отримати дорожчу модель авто. За статистикою наших партнерів «Час газу», понад 40% усіх автомобілів, які встановлюють ГБО – привезено з Америки. По-перше, більшість авто зі Штатів – досить «ненажерливі» і з великою витратою палива, тому ГБО дає дуже суттєву економію на паливі. По-друге, пригнану машину ще обов'язково потрібно сертифікувати, і якщо на авто поставити газобалонне обладнання, то його не доведеться сертифікувати окремо, що в результаті значно заощадить гроші та час.

Маючи багатий досвід встановлення ГБО на авто з США, "Час газу" поділиться, як максимально вигідно встановити ГБО при пригоні.



Підбір авто під ГБО

Для правильного планування бюджету та майбутньої економії від ГБО необхідно обов'язково знати тип двигуна авто, до якого придивляєтеся. Від цього залежатиме ціна установки та подальша економія.

Найпростіше поставити газ на двигун із розподіленим упорскуванням. Залежно від побажань власника авто, на такий двигун легко підібрати оптимальний комплект ГБО, а монтаж не буде складним. За підсумками весь процес установки займе до 6 годин, ГБО «під ключ» коштуватиме 15-20 тис. грн, а система повністю працюватиме на газі. Орієнтовна окупність установки – через 15 тис. км. Найбільш популярними авто серед клієнтів "Час газу" з таким типом двигунів є VW Jetta 2.0, VW Passat 2.5, Dodge Journey 2.4, Hyundai Elantra 1.8/2.0, Kia Forte 1.8, Nissan Rogue 2.5, Jeep Cherokee 3.2, Jeep Cherokee 3.2, Jeep 2.5/3.5 (2AR-FE/2GR-FE).

З двигунами прямого впорскування є кілька особливостей. Установка на них газу так само популярна, але важливо попередньо прорахувати вигоду. Перш за все, тут двигун складніший, і важливо зберегти початкові умови його роботи та ресурс. Такі вимоги збільшують вартість як комплекту, так і монтажу. ГБО для 4-циліндрових моторів буде вартувати в діапазоні 25-30 тис. грн., а процес установки вимагатиме до двох днів. Друга особливість – машина споживатиме як газ, так і бензин пропорційно 80/20 або 70/30 відповідно. Таким чином, ГБО відбивається власнику через 30 тис. км пробігу. Точний розрахунок вам зроблять менеджери компанії-установника навіть на етапі вибору авто. Незважаючи на триваліший термін окупності газової установки, майже половина клієнтів «Час газу» – з двигунами прямого впорскування. Найпопулярніші серед таких авто – VW Jetta/Passat 1.8/2.0 TSi, Hyundai/Kia 2.4GDi (будь-якої моделі), Mazda (будь-якої моделі)2.0/2.5 Sky Active, Honda Accord 2.0/2.4.



Сертифікація авто та ГБО

Згідно з українським законодавством, після встановлення ГБО обов'язково має пройти сертифікацію у спеціалізованому центрі. Важливо знати, що жодна компанія-установник не може сертифікувати ГБО. Це мають бути виключно спеціалізовані центри. Щоб успішно пройти процедуру, встановлення ГБО має відповідати державним стандартам, а компанія-установник має обов'язково видати повний пакет документів для сертифікації. Важливо врахувати, що вам повинні видати паспорт на балон, який має бути новим і не старшим за 2 роки з дати виробництва.

За вартістю послуга сертифікації ГБО коштує приблизно 2500 грн і ще 500 грн у МРЕВ за зміни в техпаспорті. І тут є важливий момент: вам у будь-якому випадку потрібно сертифікувати авто з США та ГБО. Але якщо ви вже поставили газ на свій автомобіль – загальна вартість послуги вийде як за звичайну сертифікацію машини. Таким чином, сертифікація ГБО вийде безкоштовною, і ви заощадите приблизно 3000 грн.



Алгоритм підбору авто та установки ГБО

За зворотнім зв’язком від клієнтів наших партнерів, «Час газу» пропонують оптимальний алгоритм підбору авто з Америки та установки ГБО.

Насамперед – виберіть своє авто і дізнайтеся тип упорскування його двигуна, щоб розрахувати майбутню економію та бюджет. Також за посиланням ми надаємо перелік авто зі Штатів під газ: відкрити список.

Визначившись із покупкою, наші менеджери Сервісу планують ремонт авто та встановлення газу. Тут варіантів може бути декілька, залежно від вашого вибору. Коректність роботи у рівній мірі залежить як від устаткування, так і від правильного монтажу.

Заключний етап – сертифікація авто разом із ГБО. Якщо Ви взяли послугу «під ключ», ми ставимо ГБО до сертифікації автомобіля. Це заощадить як час, так і близько 3000 грн. Якщо встановлення газу виходить за рамки бюджету – ви можете поставити ГБО в розстрочку без переплат і відразу почати економити на паливі.

Після того, як ви отримаєте авто відразу з газом, помітно заощадивши час і гроші на установці та сертифікації – не забудьте, що техогляд вимагатиме не тільки машина, а й газова установка. Кожні 10 тис км потрібно робити планову заміну фільтрів і діагностику. І наостанок ще одна порада: американські авто рахують пробіг в милях, і 10 тис км дорівнюватиме 6,5 тис миль. Не забувайте про це.

Експерт із встановлення ГБО
ТОВ «Час газу»
Роман Шаталов

Зацікавлений у покупці автомобіля з новин ?
Ми проконсультуємо тебе, як купити такий автомобіль за вигідною ціною! Усі новинки Америки тепер доступні для тебе.