Перший електромобіль від BMW i3 знімається з виробництва

BMW публічно заявив про припинення незабаром випуску свого хетчбека i3. Цей електрокар, який виробляється брендом ще з 2013 року, став першою моделлю, що заряджається, в асортименті компанії.

Шанувальники BMW давно чекали на зняття з виробництва i3. Однак раніше вважалося, що це відбудеться не раніше 2024 року. Зараз дані з неофіційних джерел надходять інші: останній екземпляр i3 мають зібрати вже цього червня. Останній автомобіль зійде з конвейєра заводу BMW у Лейпцигу.

Звільнені виробничі потужності послужать для створення нових моделей авто. Скоріше за все, це буде значно більш сучасний та просунутий MINI Countryman третьої генерації.

Знаменитий німецький виробник машин запустив збирання свого нового електромобіля BMW i3 відповідно до концепції мінімізації шкоди природі. Для її реалізації компанія ретельно відбирала матеріали, постачальників запчастин, розробляла безпечніші для навколишнього середовища алгоритми виробництва. Ще на етапі планування випуску моделі було продумано шляхи утилізації майбутніх авто. Задум творців електромобіля вдався: він посів перше місце у новому рейтингу екологічних машин Green NCAP.

В результаті блискучої роботи найкращих фахівців екологічний i3 став дуже вдалим за всіма параметрами. Він вийшов комфортним, але компактним, дуже зручним для міста, довговічним, надійним. Дане авто, що не виділяє шкідливих викидів в атмосферу, підкорило ринок буквально відразу після появи. Багато споживачів та експертів i3 визнали найпопулярнішим автомобілем у своєму класі.

Електромобіль, який BMW вирішив зняти з виробництва, досі приваблює покупців своїми характеристиками. Його батарея має ємність 42,2 кВтг, а стандартний мотор – потужність 170 к.с. Виробництва бренду, що працюють у Європі, пропонують покупцям і потужніші варіації моделі з двигунами 184 к.с. Такі машини здатні розганятися з 0 до 100 км/год за 6,9 секунди. Базова потужність дозволяє авто досягати аналогічних параметрів за 7,3 секунди, що також дуже вражає. Показник запасу ходу у i3 дуже достойний для його покоління – він становить 260-330 км.

Представники BMW заявили, що вказана модель вийшла загальним тиражем понад 250 тис. одиниць. А тепер, коли її виробництво зупинено, місце i3 у продажу займе електрифікована версія BMW X1. Нагадаємо, що її випуск стартував ще у 2009 році.

Зацікавлений у покупці автомобіля з новин ?
Ми проконсультуємо тебе, як купити такий автомобіль за вигідною ціною! Усі новинки Америки тепер доступні для тебе.