Дев'ятимісні автомобілі: огляд 5 сучасних моделей

Автомобілі з 9 посадковими місцями сьогодні користуються популярністю навіть незважаючи на те, що багатодітних сімей стає набагато менше. По-перше, такі галасливі родини все одно є у кожному з населених пунктів будь-якої країни, по-друге, будь-який колектив родичів згодом розширюється. У сімейних пар з'являються онуки, племінники тощо, тому авто з великою кількістю місць не втрачають затребуваності та актуальності.

Якісні дев'ятимісні машини завжди були найкращим варіантом для різних колективів. Наприклад, їх беруть бригади для оперативного переміщення з одного робочого об'єкта в інший. Вони потрібні спортивним командам, творчим ансамблям, різноманітним лікувальним, освітнім організаціям. Багато звичайних людей, що обожнюють подорожі компаніями, купують собі місткі машини для цікавих поїздок.

Дев'ятимісні машини дарують своїм власникам безліч можливостей! Тому такі авто є у лінійках усіх великих виробників. Ми ж відібрали для вас 5 найпопулярніших у США.

Chevrolet Suburban

Цей позашляховик флагманської моделі у наші дні справедливо вважається одним із найвідоміших і найпопулярніших у своїй групі. Він почав випускатися вже дуже давно – у 1933 році, і сьогодні ним продовжують користуватися далеко за межами рідної для нього Америки. У продажу легко знайти цю модель із пробігом. А ось новий Субурбан обійдеться покупцеві в 50 тис. доларів!

Стаціонарних сидінь у даного автомобіля 8, додаткове ж 9 є розкладним. Його можна ставити в передньому ряду крісел, збільшуючи цим місткість машини. А якщо опустити його, а також задні сидіння, то порожнього місця в салоні гарантовано вистачить для всього, що захочеться!


Девятиместный Chevrolet SuburbanChevrolet Tahoe

Ця модель – нащадок Субурбана, який має в порівнянні з ним кілька переваг. По-перше, багажне відділення у нього менше, ніж у попередника, але й загальні габарити зручніші. По-друге, сидінь і там, і там 9, що дуже комфортно для пасажирів. По-третє, у Тахо покращене шасі, що дає йому величезну буксирувальну здатність. Автомобіль може транспортувати об'єкти вагою до 9000 фунтів, що дуже вражає


Девятиместный Chevrolet TahoeGMC Yukon XL

Дана модель також заслуговує на увагу, хоча вона і практично ідентична за своїми характеристиками до попередньої. Це просто: марки Chevrolet і GMC є власністю одного концерну – General Motors. Моделі, що виходять під цими брендами, часто виходять дуже схожими. Yukon XL наділений тим самим потужним шасі, що і Тахо. Його відмінності – лише дизайн передньої частини та вартість. Для нового автомобіля вона становить 53 тис. доларів, що не дивує. Як правило, всі моделі GMC трохи дорожчі за їхні аналоги від Шевролє.


Девятиместный GMC Yukon XLFord Expedition

Ford Expedition – це 9-місний позашляховик з найбільшими габаритами у своєму сегменті. Пояснюються вони підвищеним рівнем комфорту машини. Жоден з 9 пасажирів авто, пересуваючись ним, ніколи не відчуває себе стиснутим. І ходити, і сидіти в цій моделі дуже зручно для всіх. Дивно, але за таку розкіш доводиться платити практично так само, як і за менш габаритні аналоги. Виробник встановив для цієї моделі ціну трохи меншу, ніж 53 тис. доларів.


Девятиместный Ford ExpeditionNissan NV 3500

Ця машина – безсумнівно, найвигідніший і практичніший варіант для тих, у кого в пріоритеті перевезення людей. Вона принципово відрізняється від усіх описаних у даному матеріалі хоча б тому, що посадкових місць у ній не 9, а 12! За потреби є можливість і для розміщення ще більшої кількості пасажирів. Дивує і ціна цієї моделі: вона дуже низька для авто даного сегменту. Це трохи більше 36 тис. доларів. Такого показника досягнуто виробником за рахунок відмови від деяких новомодних доповнень та “наворотів” у сфері комфорту.


Девятиместный Nissan NV 3500
Великий автомобіль: усі “за” та “проти”

Великий 9-місний автомобіль – це досить специфічна машина. З одного боку, вона може стати незамінним помічником у повсякденному житті, з іншого – завдати чимало клопоту і навіть розчарувань. Тому перед тим, як зважитися на придбання авто даного класу, неодмінно варто дізнатися про його плюси та мінуси. А далі – чесно проаналізувати свої очікування, потреби та можливості.

Отже, чим хороші 9-місні автомобілі:

головна й очевидна перевага – це здатність одночасно вміщувати та з легкістю перевозити до 9 осіб. Мабуть, така функція робить машини цього типу незамінними у багатьох ситуаціях; Другий плюс – це комфорт усередині салону. Велика кількість вільного простору подобається всім без винятку. Особливо він важливе, наприклад, для дуже повних людей, людей з обмеженнями здоров'я тощо; ще одна важлива перевага – це просто величезна кількість місця для зберігання та перевезення різних речей! Майже всі моделі мають складні колеса, завдяки яким можна миттєво збільшувати простір багажника. У таке авто вміститься будь-що – від скутера до намету та будматеріалів!

Тепер – про мінуси:

  • відносно висока вартість. Природно, що великі та досить потужні автомобілі з великою кількістю якісних деталей у салоні коштують більше, ніж аналоги з меншою місткістю. Проте, виплатити одразу підвищену суму готові далеко не всі покупці;
  • ще одна складність, що “витікає” з першої – це підвищені повсякденні витрати на бензин та витратні матеріали до машини;
  • звичайно ж, 9-місними машинами значно складніше керувати, ніж стандартними 5-місними. Їхні збільшені габарити накладають багато обмежень при паркуванні та русі в потоці. Навіть досвідчені водії починають почуватися впевнено у таких авто лише після тривалої практики.


Машини з 9 посадочними місцями – це унікальний транспорт, який користується популярністю вже багато років. Підібравши сучасну модель під свої потреби, можна забезпечити собі та своїм близьким комфорт та економію на кожен день.

Зацікавлений у покупці автомобіля з новин ?
Ми проконсультуємо тебе, як купити такий автомобіль за вигідною ціною! Усі новинки Америки тепер доступні для тебе.