Доставка автомобіля зі США до України у воєнний час: що змінилося

Американський ринок б/в автомобілів є найбільшим на сьогоднішній день, а автоаукціони США пропонують дійсно вигідні лоти. Машини з пробігом зі Штатів відрізняються високою якістю складання, і навіть з урахуванням вартості доставки та ремонту дають змогу добре заощадити на купівлі транспортного засобу.

При цьому, якщо скористатися допомогою досвідчених фахівців, купити старе авто на американському аукціоні і доставити в Україну зараз простіше, ніж будь-коли. Проте воєнний стан на території нашої країни вносить у процес свої корективи. Про те, чи можлива доставка автомобіля зі США до України у воєнний час, і що змінилося – далі у нашій статті.
Чи можна купити та доставити авто з Америки до України у воєнний час?

Багатьом може здатися, що послуга купівлі та доставки вживаних машин з Америки на тлі подій, що відбуваються, стає неактуальною. Насправді ж вона залишається затребуваною, у тому числі й серед українців. Однак нові реалії, закриття Чорноморських портів та інші логістичні складнощі, пов'язані з війною, все ж таки вносять свої корективи.

Здебільшого зміни торкнулися термінів доставки купленого авто, оскільки змінилася логістика. Тепер через неможливість доставити авто до порту Одеси їх вивантажують у Литві та інших найближчих портах, після чого наземним транспортом доставляють в Україну. Відповідно, терміни такої доставки злегка розтягуються і загалом можуть становити 2-4 місяці.

Далі поговоримо детальніше про кожен з етапів доставки автомобілів зі Штатів та про те, скільки часу це займає у нових реаліях воєнного часу.
Доставка авто в порт США

Після підтвердження оплати одна з перевірених логістичних компаній США доставляє машину автовозом до найближчого морського порту. Там вона проходить огляд, за фактом якого покупцеві відправляється фотозвіт, а транспортний засіб вантажиться в контейнер і передається під документи в американську митницю.

Після проходження всіх митних процедур пакет документів повертається, оскільки вони будуть потрібні новому власнику для отримання транспортного засобу в порту призначення та подальшого митного очищення.

Терміни даного етапу доставки залежать від віддаленості торгового майданчика від морського порту і зараз становлять близько 2-4 тижнів. А вартість варіюється в межах 200-800 доларів.

Такий розкид вартості доставки авто в американський порт обумовлений набором факторів, серед яких: тип і розмір транспортного засобу, аукціон, на якому його куплено, найближчий порт і його віддаленість від торгового майданчика.
Доставка автомобіля зі США морем в один з найближчих портів

Це найтриваліший етап доставки, який може зайняти близько місяця-двох і залежить від типу судна, віддаленості американського порту та маршруту доставки, пори року та інших факторів. Через неможливість у воєнний час доставити покупку до порту Одеси, авто прямуватиме до одного з портів близьких країн (наприклад, Литви) і потім наземним транспортом доставлятиметься в Україну.

Очікуйте, що вартість морського фрахту може становити від 850 до 2300 доларів.
Доставка транспортного засобу до міст України

Після прибуття до порту на основі відвантажувальних документів авто розвантажується та доставляється в Україну наземним транспортом – на автовозах. На перевірку документів та митне оформлення покупки знадобиться кілька тижнів, після чого транспортний засіб можна буде доставити до будь-якого міста України для подальших робіт з його ремонту та відновлення. Тут розраховуйте ще на пару тижнів.

Наші спеціалісти організують якісну адресну доставку вашого транспортного засобу в будь-яке місто України до місця проживання чи СТО для ремонту. Терміни та вартість доставки по території нашої країни безпосередньо залежатимуть від обраної компанії-автовоза, маршруту та кінцевого пункту доставки. Доставка авто по Україні здійснюється за допомогою евакуатора та займає до двох тижнів.

Звичайно, ці терміни лише приблизні, і ніколи не можна виключати можливість виникнення непередбачених ситуацій, які, особливо у воєнний час, не є рідкістю. Затримки можуть виникати як на стадії транспортування авто до порту США, так і при доставці його в Україну, і територією нашої країни. Затримки при оформленні документів на будь-якому етапі також трапляються нерідко. Перелічені фактори можуть негативно впливати на терміни доставки транспортного засобу, і краще бути готовим до цього.

Незважаючи на те, що весь процес купівлі та доставки машини зі США можна здійснити самостійно, в даному випадку все ж таки краще звернутися до фахівців. Команда досвідчених професіоналів знайома з усіма тонкощами процесу та допоможе уникнути зайвого клопоту при покупці машини на американському аукціоні.

Автомобільні аукціони США дають можливість купити транспортний засіб з пробігом на максимально вигідних умовах, пропонуючи колосальний вибір лотів на будь-який смак та наявний бюджет. Команда фахівців може запропонувати комплексний сервіс з підбору та купівлі транспортного засобу на автоаукціоні, а також його оформлення та доставки в місто замовника.

Для вас будуть відстежуватися найкращі лоти, відповідно до ваших вимог та побажань, а ви зможете розглядати лише найактуальніші пропозиції. Вибравши авто з нашою допомогою, ви отримаєте транспортний засіб з ретельно перевіреною історією, убезпечивши себе від покупки «кота в мішку».

Зацікавлений у покупці автомобіля з новин ?
Ми проконсультуємо тебе, як купити такий автомобіль за вигідною ціною! Усі новинки Америки тепер доступні для тебе.