Ford почав продавати електродвигуни для переобладнання авто з ДВЗ

Представники компанії Ford заявили, що взяли впевнений курс на електрифікацію свого транспорту. І важливим кроком в цьому напрямку став випуск нового електричного двигуна. Він отримав назву Eluminator, і передбачається, що в майбутньому його встановлюватимуть у власні електромобілі Ford. А поки їх немає на ринку, виробники пропонують використовувати його у звичайних авто, які зараз експлуатуються. Eluminator може повноцінно замінити традиційний ДВЗ, новинку рекомендують застосовувати для переобладнання машин.

Як розповіла прес-служба автоконцерну, в основі конструкції електродвигуна лежить схема тягового двигуна Mach-E GT Performance Edition. Його потужність – до 281 к.с., крутний момент – 433 Нм.

Електрична версія пікапа F-100Представники Ford з гордістю розповіли, що їхній новий електродвигун – це перший, але аж ніяк не єдиний їхній винахід для полегшення модернізації машин з ДВЗ. Серед компонентів, які пізніше вийдуть на ринок, є і інноваційна акумуляторна система, і перетворювачі струму, і контролери двигунів. Звичайно ж, ці види деталей для переобладнання машин з ДВЗ вже є на світовому ринку комплектуючих. Однак, на даному етапі знайти їх у продажу та підібрати потрібний варіант дуже нелегко. Масового виробництва цих видів вузлів поки що немає. Апгрейдами у цьому напрямі поки що займаються виключно переконані ентузіасти та рідкісні приватні спецмайстерні.

Докладно про новий двигун Ford розповів директор компанії з питань ліцензування, персоналізації та аксесуарів Ерік Сін. Він підкреслив, що машини цієї марки від початку їхнього виробництва створювалися з великим ресурсом для персоналізації. Власники таких авто і в минулому могли налаштовувати та по-своєму покращувати їх. Змінам підлягало практично все – від рівня потужності до зовнішнього вигляду машини. І випуск електричного F-100 Eluminator став логічним продовженням цієї традиції. Компанія зараз так само, як і раніше, бажає подбати про своїх покупців, надавши їм можливості переобладнати свої авто. Наслідуючи сучасним трендам, клієнти концерну відмовляються від ДВЗ, щоб перестати виробляти шкідливі викиди в атмосферу. Переобладнавши свій традиційний автомобіль за допомогою електродвигуна, вони досягають бажаного.

ЭЕлектрична версія пікапа F-100 - Ford Unveils All-Electric F-100 Eluminator ConcepНовий двигун з'явиться на ринку за ціною $3 900 – цілком доступною для зацікавлених компаній або спеціальних майстерень. Агрегат обов'язково знайде своїх власників, тому що він придатний для встановлення в машинах різних типів і років випуску. Motor Eluminator планується зробити свого роду тестовим зразком із нової лінійки, в яку в майбутньому увійдуть й інші вузлами для електрифікації автомобілів. Коли всі комплектуючі вийдуть на ринок, Ford зможе забезпечувати переобладнання машин «під ключ».

Презентацію нового електродвигуна Ford було проведено з використанням спеціально створеного для власного зразка автомобіля F-100 Eluminator. У ньому – цілих 2 потужні тягові двигуни Eluminator, що рухають передні та задні пари коліс. Інтер'єр ексклюзивного автомобіля "списано" з Mustang Mach-E GT. У ньому – алюмінієва панель, великий екран на ній, розкішна оббивка зі шкіри кольору авокадо. Колеса зразка – трисекційні алюмінієві. У зоні капота творцями машини передбачено невелике, але зручне багажне відділення.

Шикарний F-100 Eluminator продемонстрував журналістам усі безперечні переваги власного електрокара від Ford, а також його комплектуючої – двигуна Eluminator. Новинки здобули позитивні відгуки звичайних автолюбителів та експертів. Проте представники концерну заявили, що демонстраційний зразок їхнього авто не потрапить у масове виробництво.

Зацікавлений у покупці автомобіля з новин ?
Ми проконсультуємо тебе, як купити такий автомобіль за вигідною ціною! Усі новинки Америки тепер доступні для тебе.