Hertz купив у Tesla 100 тисяч електромобілів

Фірма Hertz, що спеціалізується на послугах оренди автомобілів, зробила масштабне замовлення нового транспорту Tesla. Вона заявила про готовність придбати в останньої цілих 100 тис. електрокарів задля виконання свого плану з електрифікації парку. Представники Hertz докладно розповіли про плани своєї компанії пресі. Згідно з їхніми повідомленнями, до оренди стане доступна Tesla Model 3. Взяти її на потрібний термін першими в світі зможуть клієнти з Європи та Америки, бронювати авто дозволять вже зовсім скоро – з початку листопада.

Компанія Hertz вже розпочала реалізацію свого сміливого плану. Згідно з ним, за найближчі 14 міс. вона замінить понад 20% своїх машин на нові електрокари. Повідомляється, що вони будуть доступними для оренди у всіх регіонах присутності фірми. Після того, як клієнти Hertz будуть укладати договори оренди авто, їм відкриватиметься доступ до користування 3000 станцій заправки по всій Європі та Америці. А у відділеннях компанії, розташованих у інших регіонах світу, її представники планують створити власну інфраструктуру для заряджання електрокарів.

Відразу після того, як Hertz публічно оголосила про швидку грандіозну купівлю у Tesla, ціна акцій останніх "злетіла". Вона швидко досягла вкрай високих показників, що вигідно виділяють автовиробника на тлі навіть найуспішніших компаній світу (читайте тут). У тому числі такі гіганти, як Apple, Amazon і Microsoft.

Сенсаційна новина про покупку величезної партії електрокарів уперше побачила світ на сторінках Bloomberg. Агентство зазначає, що ця угода цілком може вважатися історичною: до цього моменту жоден покупець ще не купував одразу стільки електрокарів. Журналісти стверджують, що Tesla отримала від свого замовника нечувану суму 4,2 млрд доларів. При цьому виробник не зазнав труднощів із виконанням замовлення. Повідомляється, що велика кількість електрокарів, замовлених у нього Hertz, насправді становить лише десяту частину того, що сходить з конвеєрів за рік. Наразі, коли новина про глобальний успіх Tesla широко розтиражована, вартість її акцій збільшилася на 4,3%. Сильно зросла і затребуваність пропонованої компанією Tesla Model 3. Зокрема, за минулий вересень ця машина стала найпопулярнішою до придбання в Європі. А трохи раніше виробник розповів, що за третій квартал року кількість продажів його авто досягла нового рекорду. Такий беззастережний успіх для Tesla ще цінніший в умовах дефіциту мікросхем, що захлеснув галузь.

Hertz заказал 100 тысяч электромобилей у Tesla

Сьогоднішнє піднесення Hertz стало для цієї компанії не надто прогнозованим. Справа в тому, що лише у травні минулого року фірма стала банкрутом, її прибутки різко впали через початок пандемії. Але, звісно, знаменита компанія з більш ніж віковою історією не зникла через тимчасові труднощі. До її відродження вчасно підключилися інвестори, серед яких – Knighthead Capital Management та Certares Management. За деякими даними, ці компанії передали на розвиток та нове становлення Hertz як мінімум 5,9 млрд. доларів. У планах фірми – тотальна електрифікація свого парку, а в ньому – не менше 500 тис авто! Наразі заплановано, що за рік та 2 місяці замінені на передові моделі машин будуть майже всі з них. І Tesla Model 3 у новому парку стане пріоритетною моделлю.

Один з вищих керівників Hertz Марк Філдс розповів пресі, що його компанія всерйоз планує стати лідером у ніші оренди електрокарів, що стрімко розвивається. Фахівець пояснив, що його колеги спостерігають зараз швидке зростання популярності авто, що заряджаються, вони вже вважаються мейнстримом. Підкоряючись вимогам ринку, Hertz все більше переводитиме свій автопарк в електромобільний формат. Також компанія займатиметься розвитком мереж зарядних станцій для прогресивного виду машин. Своє нововведення фірма докладно описала журналістам, спровокувавши широке обговорення новини у пресі. Однак, щоб зробити інтерес людей до реформи більшим, потрібно також запустити власну рекламну кампанію. Наразі її активно підтримує така знаменитість, як Том Бреді.

Зацікавлений у покупці автомобіля з новин ?
Ми проконсультуємо тебе, як купити такий автомобіль за вигідною ціною! Усі новинки Америки тепер доступні для тебе.