Новий Hyundai Casper Van – найкомпактніший фургон у світі

Суперкомпактні фургончики, створювані на базі хетчбеків, стабільно мають попит по всьому світу. Нещодавно для європейських споживачів було випущено таку машину на базі Toyota Yaris. Взяв на озброєння подібний хід і гігант Hyundai. Щоправда, почав він постачання міні-вантажних моделей поки що лише на батьківщині. При великій місткості вантажного відсіку новий Hyundai Casper Van не перевищує довжину 3595 мм. Це дозволяє йому відноситися до класу А+. І в цій групі фургон став однозначним лідером щодо компактності!

Отже, за своїм влаштуванням новий зручний Hyundai Casper Van багато в чому аналогічний до вихідної моделі Casper. Від неї він відрізняється, хіба що, внутрішньою конструкцією кузова. Відразу за переднім рядом сидінь починається перегородка з сіткою вгорі, за нею – порожній простір. Задні місця вилучили, забезпечивши машині максимальну місткість. Для легкого доступу до вантажного відсіку зі збільшеною ємністю 940 л передбачено відразу 3 двері. Одна, як має бути, ззаду і пара – з боків. Примітно, що збережені від вихідної моделі бічні дверцята залишилися скляними. Щоправда, у них немає склопідйомників, проте, в контексті перевезень вантажів ця опція втрачає свою важливість. Дуже зручно, що скло ззаду надійно захищене від ударів міцними рейками.

Автомобіль комплектується добре знайомою водіям чотириступінчастою коробкою "автомат", двигуни ж доступні в 2 варіантах. Перший – "атмосферник" з 3 циліндрами 1.0 MPI (76 к.с., 95 Нм), другий – турбомотор 1.0 T-GDI (100 к.с., 172 Нм). Більш потужний агрегат забезпечується візуально відмінною облицювальною панеллю з круглими отворами для забору повітря для інтеркулера.

Комплектація у Casper Van поки що передбачена всього одна – це Smart. Її безперечним плюсом стала повноцінна система безпеки. Вона складається з шести подушок безпеки, контролю розмітки, функції попередження про зіткнення. Покупцям машини завжди доступна проста вбудована аудіосистема. Крісла за замовчуванням встановлюються стандартні. За бажання можна вибрати трохи дорожчий і більш презентабельний варіант – сидіння з оббивкою зі шкірозамінника та з системою вентиляції місця водія. Враховуючи, що автомобіль потенційно призначається для малого бізнесу, така опція в спеку буде більш ніж виправданою.

Щойно вийшовши, Casper Van набув шаленої популярності в Кореї. Його замовляють більше, ніж будь-яку іншу модель Hyundai з ДВЗ. За добу після анонсування початку продажу авто заявки на нього оформили цілих 20 тис людей! Частково це виправдано достатньо демократичною ціною Casper Van. Його стартовою ціною стали 11400 дол. – модель на 100 дол. дешевша за свого попередника з 4 кріслами.

Зацікавлений у покупці автомобіля з новин ?
Ми проконсультуємо тебе, як купити такий автомобіль за вигідною ціною! Усі новинки Америки тепер доступні для тебе.