Hyundai звернув розробку водневого транспорту: у пріоритеті електрифікація

Нещодавно стало відомо, що гігант Hyundai прийняв рішення повністю припинити створення нових двигунів внутрішнього згоряння через невідповідність їх новим вимогам суспільства. Однак зараз з'явилася ще одна новина: концерн також вирішив згорнути розробку водневих електромобілів. Ця зміна супроводжувалась грандіозним перетворенням наукової бази Hyundai. У головному офісі компанії Центр розробки двигунів було перетворено на Команду з розвитку електрифікації. А створений нещодавно Центр розвитку технологій батарей був повністю скасований. На заміну йому вже запрацював Центр розробки акумуляторів. Крім того, усі осередки лабораторій компанії, що займалися питаннями трансмісії, офіційно перейшли до вивчення створення акумуляторів. Для того, щоб зробити роботу над новими електромобілями якомога оперативнішою, керівництво концерну об'єднало багато його підрозділів. Тепер єдиний відділ Hyundai може курирувати відразу безліч питань і функцій – від розробки зовнішнього вигляду машин до організації їх масового виробництва.

Варто сказати, що всі перераховані вище нововведення стали справжньою несподіванкою для тих, хто стежить за діяльністю Hyundai. Буквально кілька місяців пройшло з моменту презентації компанією її планів щодо розвитку водневих технологій. Шанувальників нових авто підкорив представлений публіці спорткар Vision FK, що працює як на електриці, так і на водні. У планах концерн вже мав випуск у 2025 році ще однієї інноваційної моделі – Genesis. Представники компанії розповіли про роботу над досконалішими водневими паливними системами вже 3-го покоління. Вони дозволили б зробити майбутні машини марки в 3 рази потужнішими та довговічнішими за вже існуючий Hyundai Nexo. Габарити інноваційних двигунів могли б поменшати мінімум на 30%. Вартість очікуваної новинки також обіцяли зменшити наполовину.


Hyundai hydrogen auto

Зовсім нещодавно саме керівництво Hyundai висловлювало плани з продажу 80 тис. водневих авто до 2022 року, до 2025 року цю цифру хотіли довести до 130 тис. А до 2040 року було намічено сміливу мету створення власного водневого товариства. Аж до квітня минулого року NEXO продавалися дуже добре.

Такі різкі зміни у своєму курсі в Hyundai пояснили просто: за словами представників марки, водневі електромобілі просто не принесли їй бажаного прибутку. Одна з нещодавніх перевірок показників бізнесу чітко вказала фахівцям на збитковість обраного напрямку. Інноваційні моделі машин виявилися такими, що не витримують конкуренції на ринку. Крім того, вони були б невиправдано дорогими як для покупців, так і для самих розробників.

З 17 грудня минулого року ключова для Hyundai Motor Group наукова організація – дослідницький інститут Нам'янгу – працює зовсім по-новому. Усі її 12 тис. співробітників тепер перебувають у об'єднаних відділах і так чи інакше займаються питаннями електрифікації.

Зацікавлений у покупці автомобіля з новин ?
Ми проконсультуємо тебе, як купити такий автомобіль за вигідною ціною! Усі новинки Америки тепер доступні для тебе.