Кросовер Nissan Rogue перейшов на трициліндровий турбомотор

Nissan Rogue з'явився на американському ринку трохи більше року тому, але вже зазнав змін. Дане авто – варіант відомого X-Trail для продажу в США – спочатку оснащувалося варіатором Xtronic і бензиновим двигуном 2.5 (184 к.с., 245 Нм). Примірники саме з такими вузлами можна знайти у продажу і зараз. Однак, їм є альтернатива: на початку цього модельного року виробник замінив двигун моделі турбомотор 1.5 VC-Turbo зі ступенем стиснення 8:1 - 14:1.

Названий двигун поки відносно рідко зустрічається на машинах в Америці. Однак, на його батьківщині – у Китаї – він стоїть уже у багатьох. Саме 1.5 VC-Turbo загалом знайомий споживачам по Infiniti QX50 і Nissan Altima останніх років. У них встановлені дуже схожі на даний мотор дволітрові агрегати з прибраним циліндром. Ступінь стиснення агрегатів становить 8:1 - 14:1, гранична потужність – 204 к.с., крутний момент – 305 Нм.

Nissan Rogue c трехцилиндровым турбомотором

Для включення в конструкції авто для Америки нетипового поки що 1.5 VC-Turbo розробникам машин довелося зробити серйозну роботу. Щоб комплектуюча нормально трималася на своєму місці в процесі довгого руху, її забезпечили особливою "розумною" опорою. Декілька її частин мають різні характеристики, що дозволяють їм гасити кожній свою вібрацію. Привід у Rogue – повний чи передній, у складі трансмісії залишено варіатор. Виробляють названі турбодвигуни у штаті Теннессі, де розташовується один із найбільших моторних заводів країни. Якщо автомобіль збирається у США, двигун до нього обов'язково береться з цього виробництва.

Як стверджує Nissan, перехід моделі на VC-Turbo виявився більш ніж вдалою ідеєю. Показник середньої паспортної витрати палива моделі став нижчим, “упавши” з 7,8 до 7,1 л/100 км. Цей факт привернув до машини багато уваги, зробивши її появу гучною.

Американським шанувальникам машин Ніссан, які чекають на новинку з економічним турбодвигуном, залишилося нудитися недовго. Покращений Rogue надійде у вільний продаж вже цієї зими. На жаль, ціна його вже не буде колишньою: попередня вартість автомобіля складе 26700 доларів, тоді як раніше було 26050. Що стосується продажів в Україні, то, швидше за все, найближчим часом їх організовувати не будуть. Представники Ніссан розповіли, що навіть у Європу поставки плануються не раніше літа наступного року. Очевидно, в СНД продажі можуть стартувати щонайменше через кілька місяців потому.

Зацікавлений у покупці автомобіля з новин ?
Ми проконсультуємо тебе, як купити такий автомобіль за вигідною ціною! Усі новинки Америки тепер доступні для тебе.