Nissan інвестує понад $17 млрд в електрифікацію своїх автомобілів

Поки в усьому світі автовиробники переходять на створення електромобілів, колишній лідер ринку Nissan надолужує втрачене. Нещодавно представники компанії публічно заявили про свої плани на якнайшвидшу електрифікацію свого асортименту. Стало відомо, що протягом наступних 5 років Nissan вкладе в цю справу щонайменше 17,6 млрд. доларів і візьме курс на інновації.

Згідно з виступом представників японського виробника, незабаром компанія почне використовувати підготовлену нею програму розвитку Nissan Ambition 2030. Вона передбачає збільшення темпів удосконалення модельного ряду за рахунок нових технологій, у тому числі – і електричної. А до 2030 року марка збирається вивести на ринок щонайменше 15 нових моделей унікальних електромобілів. За прогнозами аналітиків Nissan, до кінця цього десятиліття половина доходів брендів Nissan і Infiniti надходитиме саме від продажів авто, що заряджаються. Також планується витратити ресурси й на створення гібридного транспорту, в якому буде використано і газовий двигун, і акумулятор. Варто відзначити, що зараз даний вид машин не такий вже й популярний у світових виробників. Виною тому – недостатня, на думку влади європейських країн, екологічність таких авто та наявність державних заходів регулювання стосовно них. Крім того, все більше споживачів у світі схильні відмовлятися від гібридних моделей на користь повністю електричних.Nissan Ambition 2030 Pickup

У своєму виступі представники Nissan заявили, що мають намір широко використовувати твердотільні батареї. Вони хороші як своєю відносно низькою ціною, так і легкістю, підвищеною безпекою. Щоб дослідити питання використання цього типу джерел живлення, Nissan готовий витратити 1 млрд. доларів. Вже до 2024 року компанія розраховує запустити власне виробництво таких акумуляторів, у 2028 році розпочне їхнє комерційне впровадження.

Варто відзначити, що очікування на впровадження твердотільних технологій помітно відкидає назад у гонці з конкурентами як Nissan, так і його "колегу" Toyota. А ось, наприклад, Volkswagen, Ford і General Motors вже використовують їх. За словами представників GM, за найближчі 5 років вона вкладе у створення виробництв передових батарей щонайменше 27 млрд доларів. А до 2025 року електромобілі від цієї марки будуть на ринку в числі 30 моделей.Nissan Ambition 2030 SUV

Нагадаємо, що японський Nissan вже встиг вивести на світовий ринок власний електрокар, тільки поки що – всього 1. Це Nissan LEAF, що вийшов у 2010 році. Він цілком зручний і практичний: єдиний заряд здатний дати можливість проїхати не більше 400 км. На даний момент готується до виходу і кросовер Ariya – за 40 тис. доларів його можна буде придбати вже наступного року.

Наприкінці 2020 року виповнилося 10 років з моменту появи Nissan LEAF. У компанії розповіли, що за цей час у всьому світі продано щонайменше 500 тис екземплярів цього електромобіля. Звичайно ж, за сьогоднішніми мірками такий показник є досить середнім. Наприклад, у тому ж році Tesla заявила, що за минулі 12 місяців вона реалізувала таку ж кількість одиниць свого транспорту.

Зацікавлений у покупці автомобіля з новин ?
Ми проконсультуємо тебе, як купити такий автомобіль за вигідною ціною! Усі новинки Америки тепер доступні для тебе.