Honda представила дизайн нової версії HR-V для Америки

Компанія Honda готується випустити свою чергову новинку. Нею став паркетник HR-V у третьому поколінні, розроблений спеціально для американських споживачів. Ця модель у своєму первозданному варіанті вже активно продається в Японії та країнах Європи. Машина для США лише презентується – зовсім недавно публіці продемонстрували її дизайн.

Попередником новинки вважається Honda HR-V. Ця модель вироблялася у єдиному варіанті для всіх країн продажу. Вона стала популярною в Європі, Америці, Японії, Китаї, низці інших держав. Зіткнувшись із необхідністю модернізації свого авто, представники Honda вважали за краще розробити його 3 покоління вже у 2 варіаціях. Перша з них – машина для Європи та Японії (Vezel) – побачила світ ще минулого року.

Honda HR-V для Америки лише готується до виходу, який точно відбудеться у першому півріччі 2022 року. Той факт, що фахівці концерну вирішили створити окрему модель саме для північноамериканського ринку, пояснюється просто. Попередня модель мала найбільший успіх саме у США. За минулий рік у цій країні Honda HR-V розкупили 137 тис. осіб. Для порівняння: у Європі цей показник становив лише 33 тис.

Отже, які особливості обіцяє виробник своєї нової “американської” моделі? Зараз їх відомо небагато, т.я. дані про машину поки що докладно не висвітлювалися. Все, що було надано публіці – це низка дизайнерських скетчів, що зафіксували принципові зовнішні відмінності авто.


Honda HR-V для Америки

Кросовер для Америки обіцяє бути більшим за свого попередника. Він буде забезпечений кузовом нової унікальної форми, задні стійки даху забезпечать віконцями. Особливо оригінальними будуть двері: звичні для інших моделей Honda приховані ручки в них замінять на традиційні. Модель отримає збільшену передню оптику та ліхтарі без світлодіодної смуги. Бампер також оновлять:він матиме іншу форму та великі повітрозабірники з боків. Щодо двигуна є припущення, що Honda HR-V для Америки забезпечать агрегатами від Civic. Це – атмосферник на 2 л та турбомотор на 1,5 л (бензинові), гібридна установка.

Любителі Honda HR-V із США з нетерпінням чекають на вихід чергової новинки бренду, створеної з урахуванням їхніх запитів і вподобань. А представники компанії-виробника сподіваються, що нова версія їхнього авто повторить успіх першої HR-V.

Зацікавлений у покупці автомобіля з новин ?
Ми проконсультуємо тебе, як купити такий автомобіль за вигідною ціною! Усі новинки Америки тепер доступні для тебе.