Переваги покупки авто на автомобільних аукціонах США

В Україні звичними способами придбати машину стали мобільні програми та сайти з онлайн-оголошеннями, великі автобазари або дилерські салони компаній. На американському авторинку діє інша система перепродажу старих автомобілів, де враховуються всі аспекти, починаючи від отриманих пошкоджень і закінчуючи загальним станом мотора.

Продаж б/в чи відновлених після ДТП машин у США абсолютно тримається на авто аукціонах. На них виставлені різні екземпляри і за ціною, і за технічним станом, тому вибір досить великий.

Незважаючи на багато переваг купівлі автомобілів на аукціонах в Америці, для українців це може супроводжуватися паперовою тяганиною, викликаною складним транспортуванням машини через океан. Благо існують професійні представники, які можуть знайти хорошу машину, провести дефектування і прорахувати ремонт, а також оформити всю необхідну документацію і контролювати весь процес доставки, оформлення, ремонту і постановки на облік.

Аукціонів в Америці досить багато, але найбільші та найпопулярніші з них:

  • Copart
  • IAAI
  • Manheim

Щоб розібратися в їх відмінності, потрібно докладніше дізнатися про кожен.

Аукціон Copart

Copart – один із найбільших страхових авто аукціонів, який має клієнтів по всьому світу. В аукціонах беруть участь покупці з Близького Сходу, а також з великих європейських держав, де дуже популярні автомобілі з США. До його складу входять понад 150 торгових майданчиків із великим асортиментом, де можна достатньо вигідно придбати вживаний автомобіль.

Приваблює те, що купівля автомобіля здійснюється в пару кліків після того, як експерт запропонує Вам відповідні варіанти. Але перед цим фахівець повинен провести багаторівневу перевірку, точне дефектування деталей та ремонту, погоджувати ставку на автомобіль з клієнтом і лише після цього брати участь у торгах. Страхові компанії або дилери виставляють лот з повним описом, де вказано інформацію про технічний стан транспорту. Щоправда, цієї інформації може бути недостатньо, щоб знайти ідеальний варіант для клієнта з мінімальними вкладеннями у ремонт. Тому краще звернутися до професіоналів, які проведуть додаткові перевірки та отримають набагато більше точної інформації з платних та недоступних для простих покупців ресурсів.

Отже, до вибору варто підходити вкрай відповідально та уважно, оскільки це може привести до зайвих витрат на ремонт. Для цього краще звернутися до фахівців з підбору, які проконсультують та знайдуть для Вас вигідний лот. Цей автомобільний аукціон став дуже популярним у країнах СНД, він має російськомовну версію, що значно розширило його роботу на території нашої країни.

Авто Аукціон IAAI

Аукціон IAAI (Insurance Auto Auction) – скорочено означає страховий автомобільний аукціон США. Вважається, що цей аукціон найпопулярніший на автомобільному ринку США і отримав найвищу оцінку від мешканців своєї країни. Незважаючи на це, на його просторах зустрічаються транспортні засоби в найгіршому стані, який машина могла отримати внаслідок стихійного лиха або внаслідок вандалізму. Співробітники A-Cars уважно вивчають історію автомобіля, щоб відібрати лише якісні та вигідні варіанти для своїх клієнтів. IAAI, у свою чергу, суворо стежить за достовірністю даних, зазначених у описі. Хоча трапляються різні неприємності, яких можна уникнути, довіряючи цю справу експертам. До їх обов'язків має входити перевірка інформації з різних джерел та зведення всіх даних по вибраному авто, а також прорахунок ремонту та деталей. Купівля транспортного засобу з аукціону IAAI – це чудова можливість заощадити гроші, при цьому придбати перевірений за конкретними характеристиками та станом автомобіль.

Авто Аукціон Manheim

Торговий майданчик Manheim досить давно на американському ринку, тому вважається одним із найнадійніших аукціонів, знаменитих у всьому світі. Він входить у трійку найпопулярніших місць, де можна придбати вживане авто за доступною ціною.

На цьому аукціоні виставляють такі лоти, як:

  • конфіскати кредитними організаціями через несплату боргу;
  • ті що бували в каршерингу;
  • ті що обліковувались на балансі різних організацій, що предоставляють лізинг;
  • ті що не пройшли жодного кілометра, але при цьому витратили свій гарантійний термін;
  • з незначними дефектами, які не дозволяють реалізацію через офіційних дилерів.

У результаті, на торгах можна знайти чудовий екземпляр з мінімальним пробігом і такий що отримував якісне сервісне обслуговування.

Особливістю Manheim є те, що для участі в торгах та внаслідок купівлі авто через цей аукціон Вам варто звернутися до спеціальної компанії, співробітники якої допоможуть з вибором та придбанням транспорту.

Якщо ви зважилися на покупку автомобіля зі США, то рекомендуємо Вам скористатися послугами перевіреної та досвідченої компанії. A-Cars забезпечує сервіс, до якого входить: підбір авто під ключ відповідно до запиту клієнта, оформлення всіх необхідних документів для митниці та автоінспекції, а також доставка автомобіля до клієнта. За бажанням клієнта можуть надаватись послуги з ремонту, замовлення деталей, сертифікації та постановки на облік. Фахівці з підбору компанії A-Cars враховують кожен нюанс роботи з різними торговими платформами і консультують клієнта на всіх етапах перевезення та зберігання автомобіля. Ви отримаєте хороший автомобіль з мінімальними витратами та заморочками в процесі покупки. Ми беремо на себе всі питання з купівлі та доставки машини, не залишаючи нашим клієнтам навіть мінімальних проблем!

Зацікавлений у покупці автомобіля з новин ?
Ми проконсультуємо тебе, як купити такий автомобіль за вигідною ціною! Усі новинки Америки тепер доступні для тебе.