Нові моделі та зростання виробництв: американський Rivian активно підкорює ринок

Американська компанія Rivian, що спеціалізується на створенні електромобілів, впевнено збільшує свою популярність на світовому ринку, швидко розвивається. 14 вересня минулого року вона урочисто оголосила початок серійного створення своїх сучасних машин. Першим заводом марки стало підприємство у м. Нормал, штат Іллінойс. На ньому вже були зроблені перші пробні партії дебютної моделі марки – пікапа Rivian R1T. Пілотні екземпляри не пішли у продаж, а стали власністю співробітників Рівіан. Цей крок дозволить фірмі значно спростити виведення на ринок інноваційного товару: всі недоліки, що виявилися в автомобілі під час їзди, були вчасно виправлені. Щойно налагодження було завершено, почалося вже масове виробництво машин для сторонніх покупців.

Впевнено взявши старт, компанія не зупинилася на єдиній моделі. Вже до середини грудня минулого року вона розпочала створення своїх позашляховиків Rivian R1S. Зараз перша пара цих машин знаходиться на вже традиційному тестуванні у генерального та фінансового директорів фірми. Незабаром і воно завершиться, і тоді придбати новинку зможуть усі охочі.


Rivian ecar 2022

Варто зазначити, що вже від початку своєї роботи перший завод Rivian показав відмінні темпи роботи. Якщо взяти кінець грудня минулого року, то на цей момент з конвеєрів уже зійшло понад 600 автомобілів. І це – серійні екземпляри! І з них уже 386 машин забрали покупці. Зараз виробник активно налагоджує та вдосконалює процес збирання своїх автомобілів. Очікується, що вже у першому кварталі 2022 року виробництво стане ще оперативнішим. Його масштаби розширяться, а сама компанія найме для роботи на заводі щонайменше 800-1000 нових співробітників.

Ступінь популярності нових машин Рівіан в Америці та в Канаді добре видно за кількістю передзамовлень на них. На даний момент цілих 71 тис. людей виявила бажання стати власниками інноваційних авто і зробила передоплату! При цьому значна частина замовлень припала на варіацію моделі в багатою комплектацією Adventure Package. Ціна таких машин починається від позначки 73 тис. доларів. При цьому трохи більш ємний акумулятор Max Pack (на 180 кВт∙год) погодилися купити лише 20% замовників. Але це зрозуміло: зараз їх ще не виробляють, у продажу вони з'являться лише влітку.


Rivian to site second manufacturing plant in Georgia

Вже зараз Rivian заявляє про свої грандіозні плани розвитку. Зокрема, для виробництва майбутніх поколінь машин марки буде збудовано новий завод у Джорджії. Його територія приблизно в 2000 акрів розташовуватиметься в дуже зручному місці – в округах Уолтон і Морган, що на схід від Атланти. Це місце не випадкове: воно дозволить заводу максимально безпечно для навколишнього середовища виробляти свої викиди. Крім того, саме там є всі умови для відновлюваної енергії, зручного руху вантажного транспорту, набору кадрів. Рівіан планує проводити широку роботу з місцевою громадськістю спільно з владою, щоб якнайшвидше набрати на своє виробництво кваліфікованих фахівців. Території поблизу комплексу залишаться переважно незайнятими, збереження природних ландшафтів дозволить зберегти екологію.

Початок будівництва нового заводу намічено на поточний рік, кінець – на 2024 рік. Близько 7,5 тис. співробітників випускатимуть на ньому до 400 тис. машин на рік. На реалізацію проекту вже виділено близько 5 млрд. доларів.

Зацікавлений у покупці автомобіля з новин ?
Ми проконсультуємо тебе, як купити такий автомобіль за вигідною ціною! Усі новинки Америки тепер доступні для тебе.