Skoda Karoq виходить на ринок в оновленому варіанті

Кросовер Skoda KAROQ вийшов на ринок у своєму оновленому варіанті. З'явившись в Україні ще у 2018 році, він завоював симпатії аудиторії: знайшли своїх власників понад півмільйона авто! На даний момент модель офіційно визнана найпопулярнішою у свого виробника після Октавії.

Чеський Skoda KAROQ був офіційно представлений публіці вперше ще у травні 2017 року. Тоді в Стокгольмі подію висвітлювали журналісти з багатьох країн. Як звичайні споживачі, так і експерти відразу ж винесли новинці дуже приємні оцінки. Одних підкупив сучасний, привабливий, але самобутній дизайн машини. Інші звернули увагу на її високі технічні характеристики, продуману систему безпеки. І ось зараз, коли модель підійшла до п'ятого року свого життя, її виробник ухвалив рішення про перший рестайлінг. І вже зараз стало зрозуміло, що пройшов він у принципі вдало. Новий варіант KAROQ отримав не лише актуальніший образ, але й інші комплектації. Розглянемо це авто детальніше.

Зміни торкнулися Skoda Karoq буквально скрізь. У передній частині машини стали іншими фари: для дорогих варіантів комплектацій вони тепер – матричні світлодіодні. Деталі нагадують ті, що встановлюються на Superb, Octavia та Kodiaq. Загальне розташування фар залишилося незмінним, проте верхні кластери денних ходових вогнів набули форми дворівневих. Задні ліхтарі у моделі повністю світлодіодні, і тепер вони мають більш тонку і цікаву форму. Решітка радіатора також стала виглядати інакше: її новий варіант – ширший і "агресивніший" на вигляд. Змінився і вигляд обох бамперів, легкосплавних дисків. Як стверджують представники Skoda, цей захід допоміг досягти не тільки естетичних цілей. Трансформація призвела до помітного зниження коефіцієнта аеродинамічного опору. У нової моделі він нижчий на 9%.Skoda Karoq 2021 SUV

Цифрові дисплеї встановлюються у всіх комплектаціях нового KAROQ. У базовій він – 8-дюймовий, Ambition і вище – 10-, 25-дюймовий. Просунута модель дисплея має функцію введення персональних налаштувань та можливість відображати інформацію у 5 варіантах.

Інформаційно-розважальні системи, встановлювані у новий KAROQ, також можна буде вибирати. Їх варіантів є 4, найбільш масштабний має розмір 9,2 дюйми і оновлюється по мережі. Залежно від типу смартфона власника авто, його можна буде підключати до пристрою однією з трьох доступних технологій. За бажанням покупця він за окрему плату може придбати опцію бездротової зарядки мобільного.

Широку аудиторію порадувало оновлення салону Karoq. Зокрема, стало доступним набагато більш екологічне рішення щодо його облаштування, ніж раніше. Покупці, які бажають придбати спеціальні пакети Eco, будуть отримувати внутрішнє оздоблення машини з нешкідливих матеріалів. Оббивку для сидінь може бути виготовлено із сучасної штучної шкіри, створеної за новою технологією із рослин. Для підлокітників застосовується мікрофібра Suedia. Фонове підсвічування зі світлодіодів у новій версії машини працює як на передній, так і задній панелі. У просторі для ніг завжди використовується біле світло, а ось в області дверей може бути розташоване будь-яке за кольором джерело. Декоративні елементи в салоні можуть бути на вибір покупця як хромованими, так і глянсовими чорними.

Машини з комплектаціями рівнів Style та вище зможуть зберігати інформацію про налаштування пасажирського крісла з електроприводом.

У себе на батьківщині – у Чехії, а також в інших країнах Європи оновлена версія KAROQ стане доступною для покупки вже на початку 2022 року. Часу, коли машина з'явиться на українському ринку, поки що ніхто не називає. Але вже зараз можна сказати, що це будуть авто у комплектаціях Active, Ambition і Style.

Зацікавлений у покупці автомобіля з новин ?
Ми проконсультуємо тебе, як купити такий автомобіль за вигідною ціною! Усі новинки Америки тепер доступні для тебе.