Строки та вартість доставки автомобіля з США в Україну

Для доставки автомобілів з Америки до європейських країн використовуються вантажні кораблі, що відправляються зі Східного узбережжя. Даний спосіб є одним з оптимальних, так як від віддаленості багато в чому залежить вартість доставки авто, придбаного в США, а цей шлях є найкоротшим. Саме тому багато хто обирає саме його, збираючись купити автомобіль із США з подальшим доставленням в Україну.

Великі порти, що спеціалізуються на доставці, розташовані в Нью-Джерсі та Нью-Йорку. Строки доставки авто з США залежатимуть від того, в якому саме місті купується транспортний засіб. Так, наприклад, із західного узбережжя, із Сіетлу або Лос-Анджелесу, техніка за статистикою доставляється на територію України приблизно протягом 2-3 місяців з моменту покупки. Час розтягується через те, що вантажному кораблю доводиться робити суттєвий гачок у кілька сотень кілометрів.

Доставка автомобіля у порт

Після того, як оплата підтвердиться, машина доставляється автовозом, розташованим в безпосередній близькості до морського порту. З цією метою залучається перевірена логістична компанія з США. Прямо на майданчику порту транспортний засіб піддається огляду, а замовнику надсилається відповідний фотозвіт, після чого машину вантажать у контейнер. Терміни залежать від віддаленості майданчика, де проводиться аукціон, до найближчого порту. Як показує практика, на всі заходи йде від 3 до 11 днів. На цьому підготовчі роботи не закінчуються, саме на даному усі вантажі, що призначені для завантаження, об'єднуються, після чого вантажиться контейнер. Його передають під документи на американську митницю. Після завершення всіх митних процедур документація повертається в обов'язковому порядку, оскільки її використовуватиме новий власник для отримання своєї покупки в порту призначення. Вона ж стане у нагоді для проходження митного очищення.

У середньому вартість логістики варіюється від 200 до 8000 доларів

Для того, щоб максимально точно визначити вартість доставки автомобіля в порт, потрібно врахувати певні фактори. Багато що залежить від типу машини та того аукціону, де вона придбавалася, а також від порту, де розташовано транспортний засіб, його віддаленість від місця доставки. Всі ці відомості потрібні для підрахунку відстані.

Залежать ціни на доставку транспортного засобу з Америки і від розмірів машини. Якщо йдеться про вантажівку або позашляховик, то і місця в контейнері вони займуть набагато більше, ніж седан, і доставка їх, відповідно, обійдеться дорожче, що цілком природно.

Морська доставка автомобіля, придбаного в США та перевезеного в Україну

Після того, як завантажений у спеціалізований контейнер автомобіль почне свій шлях морем у пункт призначення, майбутній власник може починати відраховувати термін з урахуванням того, що даний етап вважається найтривалішим і становить від 4 до 6 тижнів. Як правило, кінцевим виступає морський порт в Одесі, проте періодичність поставок залежить зовсім від інших факторів. До них відносяться тип судна, маршрут, яким воно йде до порту призначення, пора року та інші параметри. Умовно на весь процес фахівці відводять від 35 до 60 днів, причому розцінки на морський фрахт в українському порту варіюються від 850 до 1350 доларів.

Доставка у місто замовника по Україні

Після того, як контейнер із транспортним засобом прибуває до порту призначення, на підставі відвантажувальних документів клієнт може отримати свою покупку та пройти митне оформлення. На це зазвичай витрачається близько одного тижня. Після того, як усі документи пройдуть перевірку, а авто буде розмитнено, його можна доставити до будь-якого міста України для подальших відновлювальних чи ремонтних робіт, для чого замовляється автовоз чи евакуатор. Співробітники нашої компанії організують якісну доставку будь-якого транспортного засобу до міст України, безпосередньо до місця проживання замовника або на СТО. Розцінки та строки залежать від компанії автовоза, обраної для співпраці, тривалості маршруту та місця розвантаження автомобіля.

На те, щоб отримати машину в порту і доставити далі Україною, традиційно йде від 2 до 5 днів з моменту відкриття контейнера. Звичайно, ніколи не можна виключати в процесі доставки непередбачувані ситуації, вони не є рідкістю. Зазвичай йдеться про складності переміщення територією США або затримку відправки в порту. Документи на відправлення також оформляються не завжди гладко, а тому від перерахованих факторів часто залежить швидкість доставки транспортного засобу до України. Дане питання цілком реально вирішити самостійно, проте зробити це буде непросто з урахуванням того, що вартість мит може змінюватись і змінюється щорічно, а безпосередньо процес відрізняється безліччю тонкощів, які знає лише фахівець, а людині необізнаній доведеться витратити чимало часу на їх вивчення.

В ідеалі слід скористатися послугами професійної команди спеціалістів, діяльність яких пов'язана з купівлею та доставкою авто зі страхових аукціонів Америки до України. Таким чином, можна отримати комплексний сервіс під ключ, в рамках якого буде підібрано автомобіль, купівля якого починається з участі в аукціоні і до забезпечення повноцінної логістики та транспортування вантажу. Автоаукціони США багато хто вибирає через те, що на них представлений величезний вибір транспортних засобів, на будь-який смак і бюджет. Лоти можна системно відстежувати та аналізувати, тим самим формуючи для себе найбільш актуальні пропозиції. Усі побажання замовника фахівці обов'язково візьмуть до уваги та підберуть у підсумку оптимальний варіант транспортного засобу. Історію машини буде ретельно перевірено, так само як і документи та сертифікати, що істотно знизить можливість отримати «кота в мішку».

Зацікавлений у покупці автомобіля з новин ?
Ми проконсультуємо тебе, як купити такий автомобіль за вигідною ціною! Усі новинки Америки тепер доступні для тебе.