ТОП-10 Електромобілів із США
Електромобілі мають все більший попит як на європейському транспортному ринку, так і на американському. Як свідчить статистика, за 2020 рік частка електрокарів разом з гібридами в Європі досягла вже 10%. Україна не стоїть осторонь нових автомобільних тенденцій, тому у Федерації автопрому України повідомляють, що тренд на електромобілі у нашій країні помірно зростає. Кількість реєстрацій збільшилась на 14% порівняно з першим кварталом та на 7% порівняно з торішнім показником. Таким чином вже понад 50 тис. електромобілів (якщо рахувати разом із гібридами) їздять дорогами нашої країни. Більше 90% продажів електромобілів в Україні припадає на транспорт вживаний.

Придбати електромобіль досить просто. Наприклад, замовити із США. Без додаткових витрат можна підібрати та привезти відмінні лоти прямо зі страхового аукціону, тим більше, що до кінця 2022 року авто з електродвигуном можна ввезти без сплати ПДВ та мита. В результаті покупець електромобіля отримує можливість купити хороший транспортний засіб та заощадити чималу суму грошей.
Ми пропонуємо ознайомитися з Топ-10 електромобілів із США. Він повністю достовірний, оскільки відображає статистику наших продажів і ґрунтується на запитах від реальних покупців. Ця інформація допоможе Вам визначитися з вибором та переконатися в надійності електрокарів із США.
Nissan Leaf

Шикарний, стильний хетчбек. Це перший сучасний електромобіль масового виробництва і найпопулярніша модель електромобіля у світі в 2015 році, а також електромобіль, що найбільше продається в Україні в 2017-2021 роках. Належить до класу C, має трохи агресивний, але спортивний зовнішній вигляд за рахунок короткого капоту та подовженого кузова. Салон не відрізняється нічим надзвичайним, має простий інтер'єр. Тканинний салон із пластмасовим оздобленням. Кермо мультимедійне, спортивної форми. Сенсорний дисплей.
Tesla Model S

Витончені чіткі лінії, масивний бампер і спойлер від кришки багажника гарантують хорошу аеродинаміку. Завдяки цьому модель S вважається одним із найшвидших електромобілів: швидкість розгону до 100 км/год у Tesla Model S Plaid складає всього 1,9 секунди. Також хороша аеродинаміка дозволяє знизити коефіцієнт опору, а значить, економніше використовувати заряд електрокара. Батарея дозволяє автомобілю проїхати на одному заряді від 370 до 630 км залежно від версії. Розробники Tesla подбали про безпеку водіїв, тому машина додатково посилена, щоб пережити лобове зіткнення, а завдяки зміщеному через батареї центру тяжіння, у автомобіля низький ризик перевернутися. Нові версії цього електрокара оснащені великим горизонтальним дисплеєм і штурвалом замість звичного для українських водіїв керма.
Tesla Model X

Відрізняється тим, що це перший кросовер на повністю електричній тязі від компанії «Тесла». Це відмінний чотирипривідний позашляховик з чудовою аеродинамікою, що надає моделі вражаючих характеристик прискорення та дальності ходу. Розгін автомобіля до 100 км/год становить від 3.1 до 6.2 секунди залежно від версії. Також версія Model X впливає на запас ходу на одному заряді: від 417 до 542 км. Відмінною рисою електромобіля можна вважати двері, що відкриваються вгору (Falcon Wing), завдяки чому з'являється можливість паркуватися навіть у найвужчих місцях. Абсолютно чудово виглядає лобове скло Big Sky, що переходить на дах. Салон у автомобіля семимісний, проте на третьому ряду через похилий дах з комфортом можуть розміститися тільки діти або пасажири невисокого зросту.
Chevrolet Bolt

Електромобіль Bolt створювався у кооперації з компанією LG. Це хетчбек із просторим салоном та дворівневим багажником з об'ємом майже 500 літрів. Виглядає досить привабливо та футуристично завдяки компактному кузову, панорамним вікнам по всій довжині автомобіля. Bolt також може похвалитися непоганим запасом ходу 380 км на одному заряді. Автомобіль оснащений двома дисплеями: для водія (замість панелі приладів) та центральний сенсорний, який відповідає за керування більшістю функцій.
BMW I3

У конструкції I3 використовуються найсучасніші технології, включаючи надлегке вуглецеве волокно та алюміній для того, щоб компенсувати вагу акумуляторного блоку, встановленого під підлогою. Стандартна модель I3 доступна у трьох варіантах виконання:
- Перші моделі мали акумулятор ємністю 60Ah та здатність проїхати на одному заряді 120 км;
- 2017 ознаменувався випуском більш потужного акумулятора ємністю 94Ah, який збільшив запас ходу до 200 км;
- і нарешті, в 2019 році було представлено ще більший акумулятор ємністю 120Ah, який додав ще кілька десятків кілометрів до запасу ходу і складає 250 км.
Tesla Model 3

Це середній за розмірами седан, який належить до преміум-класу. Має кращу аеродинаміку серед аналогічних автомобілів, тому що навіть його бампер розроблено спеціальної форми, а дверні ручки в режимі пересування втоплені в дверцята. Цікаво, що ані ключа запалення, ані замка не передбачено. Потрапити до салону можна через програму на мобільному телефоні або за допомогою спеціальної пластикової картки, інших способів немає. Оснащений автопілотом та 8 камерами для коректної роботи електромобіля. Усе технологічне обладнання салону контролюється дисплеєм на центральній панелі.
Tesla Model Y

Кросовер, молодший брат седана Tesla Model 3, оскільки створений на його основі, однак перевершив його у розмірах. Як і решта моделей від компанії Тесла, має вражаючі характеристики: запас ходу, автопілот та управління всіма системами в авто за допомогою сенсорного дисплея.
Fiat 500

Дуже модний, зручний та компактний електрокар. Відмінно вписується у жвавий вуличний рух. За дизайном він практично однаковий із бензиновим аналогом. Від інших моделей відрізняється високим рівнем безпеки пасажирів та водія.
Kia Soul

Клас автомобіля точно визначити неможливо. Найближче Kia Soul підходить під опис мінівену. Soul при своїй малій довжині має довгу колісну базу і здатний забезпечити всім пасажирам комфортні місця. Також його називають «міським кросовером», оскільки це надкомпактний електромобіль. Дуже сучасний, оснащений підігрівом дзеркал та сидінь, клімат-контролем. Традиційну панель замінює OLED-панель. Обробка салону – біо-матеріали оздоблення та м'який пластик. Щоб убезпечити пішоходів та краще відчувати швидкість, передбачена можливість імітувати звук бензинового двигуна.
Volkswagen E-Golf

Електромобіль Volkswagen у зовнішньому дизайні відрізняється суворим та простим виглядом. Належить до хетчбеків класу C. Замість тахометра водій отримує інформацію з електронної панелі, де відображається індикатор потужності двигуна та результат рекуперативної зарядки акумуляторів. Салон виконано у темних тонах, водійське сидіння має підтримку збоку. Для водія передбачено сенсорний дисплей, де видається інформація про технічний стан ТЗ, навігація та аудіосистема.
Звичайно, вибір автомобіля залишається тільки за Вами. Та ми все ж таки радимо придивитися до моделей з цього ТОП-у, щоб підібрати максимально надійну і хорошу машину.