Седан Toyota Avalon знято з виробництва в Америці

Знаменитий седан від Toyota під назвою Avalon в поточному 2022 році перестануть виробляти для Америки. Про відмову від продажу цієї моделі, яка свого часу стала легендою в США, нещодавно розповіли представники японського концерну.

Toyota Avalon було створено досить давно, його розробляли спеціально для американських споживачів з урахуванням їхніх смаків. По суті, ця модель є адаптованим варіантом Camry. Її створено на тій самій платформі GA-K, оснащено аналогічними агрегатами, однак вона відрізняється багатшою комплектацією і габаритами. Довжина машини в 4980 мм дозволила забезпечити її неймовірно великим і презентабельним салоном. У США Авалон розкуповували добре – настільки, що в цій країні встигло вийти вже 5 поколінь цієї машини (останнє – у 2018 році). За статистикою, протягом року американці купували японське авто від 90 до 100 тис. щорічно. Однак, на жаль для Toyota, останнім часом все змінилося у гірший бік. Попит на Авалон в Америці впав до рекордної позначки 18 тис. екземплярів на рік у 2020. Після цього керівництво концерну прийняло рішення припинити виробництво цієї моделі в Америці.

Зняття Авалон із виробництва вже поступово розпочалося. Поки що все ще можна купити Toyota Avalon у США, але зокрема, вже не випускається повнопривідний варіант авто, а передньопривідні доступні лише у 6 комплектаціях. Щоправда, і без нововведень на поточний рік все ж таки не обійшлося. Базова комплектація моделі тепер припускає наявність у неї електронного комплексу Safety Sense 2.5+. До нього увійшли такі функції, як особливий адаптивний круїз-контроль, розпізнавання розмітки та знаків, автоматичне гальмування. Крім того, у низці варіацій моделі з'явилася нова – XSE Hybrid Nightshade Edition. Її відмінність – привабливий агресивний дизайн у чорних тонах. Цікаво, що це рішення доступне тільки для машин, оснащених електричним двигуном та гібридом з чотирициліндровим атмосферником 2,5. В асортименті є і авто з двигунами V6 3.5 (305 к.с.), але для них вже насичено-чорний дизайн замовити не можна.


Toyota Avalon - XSE Hybrid Nightshade Edition

Передбачається, що повністю припинити виробництво Avalon у США вийде не раніше, ніж восени цього року. Однак, абсолютно точно, що ця модель залишиться в асортименті своєї марки у багатьох інших країнах. У Китаї, наприклад, її створення якраз недавно розпочалося. Тільки наприкінці 2018 року воно стартувало на спільному підприємстві FAW-Toyota. Avalon, що створюються на ньому, комплектуються двигунами вже з іншого асортименту. З самого початку використовувалися дволітрові мотори, сьогодні ж у ході атмосферник 2.5 (209 к.с.). У недалекому майбутньому китайський Авалон планується піддати рестайлінгу. Це офіційно: фото майбутніх екземплярів вже можна знайти в Інтернеті. Оновлені моделі зможуть “похвалитися” новою формою бамперів та світлотехніки, а також – гібридним пристроєм (присутні шильдики “Hybrid”). Внутрішня частина машини зазнає ще більших змін: в ній з'являться віртуальні прилади і сучасна медіасистема з великим дисплеєм. Очікується, що новий китайський Авалон представлять публіці вже в перші місяці 2022 року.

Зацікавлений у покупці автомобіля з новин ?
Ми проконсультуємо тебе, як купити такий автомобіль за вигідною ціною! Усі новинки Америки тепер доступні для тебе.