12 000 електромобілів Rivian R1S і R1T відкликані через ймовірні проблеми з кермовим управлінням

Більшість електромобілів R1S і R1T, випущених компанією досі, будуть відкликані, щоб усунути проблему з фіксатором, яка потенційно може спричинити складнощі з кермовим керуванням та втрату контролю над ним.

  • Стартап з виробництва автомобілів Rivian оголосив про те, що він відкликає 12 212 своїх електро-SUV R1S 2022, пікапів R1T та фургонів EDV 2022 року, щоб виправити неправильно затягнутий фіксатор.
  • Цей фіксатор з'єднує передній верхній важіль керування автомобілем з поворотним кулаком, і, згідно з документами, поданими в НАБДД, двічі повідомлялося про те, що кріплення ослабло.
  • Компанія Rivian почне повідомляти про це власників своїх авто до 24 листопада.

Компанія-стартап з виробництва електрокарів Rivian у відповідь на повідомлення про недостатньо затягнутий фіксатор (який може бути причиною надмірного шуму, вібрації та різкої їзди) відкличе понад 12 000 своїх R1S, R1T і EDV, вироблених з грудня 2021 по вересень 2022 року. У своїх заявах компанія назвала цю проблему потенційною проблемою безпеки та запевнила, що повідомить власників цих авто до 24 листопада.

Проблема описується як неправильно затягнуте кріплення, що з'єднує передній верхній важіль керування автомобілем із поворотним кулаком. Rivian повідомили, що їхні інженери перевірили один проблемний автомобіль 13 серпня і виявили ще 6 додаткових проблем із фіксатором до кінця вересня, включаючи дві з них, де поворотний кулак «ослаб або відокремився».

 R1S и R1T отозваны из-за вероятных проблем с рулевым управлением

Виробник електрокарів заявив, що існує дефект, пов'язаний з безпекою, і додав, що проблема може вплинути на здатність кермового керування авто, хоча в документах NHTSA не описуються будь-які аварії або травми в результаті цього.

Відгук електрокарів Rivian може бути пов'язаний із відносно простим ремонтом. Але кількість автомобілів, які необхідно відкликати, становить великий відсоток від обсягу виробництва молодої компанії.

Представник Rivian повідомив, що з початку виробництва компанія загалом випустила 15332 авто, з яких 14327 - в 2022 році. Тому 12 212 електромобілів, що відгукуються, - це велика частина всієї автотехніки, яку вдалося випустити компанії Rivian досі. При цьому спікер не уточнив, скільки саме буде відкликано пікапів R1T, SUV-ів R1S або EDV фургонів.

Нагадаємо, що у Rivian вже траплялися затримки виробництва, пов'язані з постачаннями, в яких компанія не самотня – проблема всієї галузі. Але на початку жовтня компанія заявила, що все ж таки має намір досягти своєї мети - випустити 25 000 автомобілів в 2022 році.

Також нововироблені автомобілі компанії відгукувалися кілька разів з інших причин: датчик деактивації мішка безпеки не спрацьовував, коли дитяче автокрісло кріпилося на переднє сидіння, та через неправильно прикріплений фіксатор ременя безпеки. Але в цих випадках відгукувалися лише кілька сотень авто.

Зацікавлений у покупці автомобіля з новин ?
Ми проконсультуємо тебе, як купити такий автомобіль за вигідною ціною! Усі новинки Америки тепер доступні для тебе.