Як купити автомобілі з Америки під ключ?

З кожним роком дедалі більше зростає інтерес українських покупців до американського ринку автомобілів. Причина цього досить проста – низька ціна на якісне авто. Окрім такої розумної економії, наших покупців привертають інші переваги, основною з яких завжди виділяли багату комплектацію. Навіть великі світові бренди випускали топові, добре оснащені моделі під американський ринок збуту. Також увагу до подібних машин в Америці привертає налагоджена робота страхових організацій – у разі виникнення страхового випадку агентство виплачує клієнту повну вартість автомобіля. Пошкоджений транспортний засіб виставляється на аукціон та реалізується за ціною, що становить від 30% до 50% його ринкової вартості.

Торги із подальшим продажем автомобіля здійснюються на спеціалізованих аукціонах. Найбільш поширені:

 • IAAI,
 • Copart,
 • Manheim.

На цих аукціонах наша компанія виступає як офіційний дилер. Таким чином, можна придбати як пошкоджені, так і цілі машини на ходу. Вартість машин у хорошому стані також нижча за ринкову.

Основні параметри підбору автомобіля із США

Наші співробітники підбирають вживані авто за основними критеріями:

 • марка машини;
 • модель;
 • комплектація;
 • пробіг;
 • технічний стан.

Ви самостійно вказуєте необхідні параметри, відповідно до яких ми будемо підбирати авто. На аукціоні перевіряється достовірність заявленої інформації, після чого ми переходимо до наступного етапу перевірки – вивчення історії автомобіля. При цьому ви можете бути впевнені, що транспортний засіб на 100% відповідатиме тим характеристикам, які ви зазначили як ключові.

Перевірка машини

Ми досконально перевіряємо історію автомобіля, вивчаючи дані про власника та кількість колишніх власників, участь автотранспорту у торгах у минулому, детальну історію експлуатації та ремонту, наявність чи відсутність ДТП. Історія транспортного засобу перевіряється через національні бази, такі як Carfax та AutoCheck. Додатково ми проводимо перевірку за своїми внутрішніми базами компанії, яких ще 9. Спеціаліст звіряє візуальний стан транспорту із заявленими в описі критеріями на сайті та виключає невідповідності.

Транспортний засіб перевіряється на предмет повторного перепродажу, виявляється інформація прихованих дорожньо-транспортних пригод за участю даного авто та інше. Наші клієнти можуть бути впевнені – торги починаються лише після повного вивчення історії та стану даного засобу пересування, коли отримано точну інформацію та встановлено її відповідність реальному об'єкту торгів.

Основні принципи проведення продажів "з молотка"

Після проведення підбору проходять перевірки та остаточне узгодження із замовником, здійснюється його купівля на аукціоні.

Покупки здійснюються в онлайн-режимі згідно з правилами та вимогами аукціону. Досвідчені співробітники нашої компанії вміють торгувати таким чином, щоб отримати результат на найбільш вигідних для клієнта умовах.

Будучи офіційним дилером на торгових майданчиках IAAI, Copart, Manheim, ми співпрацюємо з аукціоном безпосередньо.

Після виграшу на торгах на оплату дається кілька днів. Наша організація виставляє інвойс (міжнародний рахунок-фактуру), який оплачується клієнтом SWIFT-переказом через банк. У разі, якщо замовник не сплатив рахунок, угода анулюється, транспортний засіб повертається на розпродажі.

Розмитнення

Вартість процедури залежить від ціни автомобіля. Ми супроводжуємо машину клієнта на всіх етапах.

Наші співробітники ретельно готують необхідні документи та вирішують нестандартні ситуації, які можуть виникнути у процесі оформлення. Митне очищення здійснюється в Одесі, Києві або на будь-якому іншому зручному для клієнта митному посту.

Для розрахунку рекомендуємо скористатися митним калькулятором. Після розмитнення клієнт може забирати покупку.

Наша компанія організує відправлення та доставку придбаного замовником авто. Терміни доставки та умови логістики залежатимуть від майданчика, на якому куплено автомобіль. Ми працюємо лише з перевіреними транспортними компаніями, а також підбираємо оптимальний маршрут доставки.

В результаті організовується такий порядок роботи при замовленні транспорту із США:

 • доставка до Одеси;
 • розмитнення;
 • доставка до міста призначення;
 • ремонт;
 • сертифікація;
 • постановка на облік.

«Послуга під ключ» від нашої компанії включає:

 • підбір автомобіля та купівлю на аукціоні;
 • доставку до міста призначення;
 • ремонт;
 • сертифікацію;
 • постановку на облік.

Сертифікація

Сертифікація – процедура підтвердження придатності автотранспорту для експлуатації відповідно до українського законодавства. Маючи на руках сертифікат, авто можна законно зареєструвати в МРЕВ і після цього законно їздити українськими дорогами.

Наші співробітники мають 5 років досвіду у придбанні авто зі США та проходженні супутніх процедур. Вони проконсультують на всіх етапах підбору, купівлі, доставки та оформлення машини, а також розкажуть про всі деталі та нюанси, які можуть виникати у процесі.

Зацікавлений у покупці автомобіля з новин ?
Ми проконсультуємо тебе, як купити такий автомобіль за вигідною ціною! Усі новинки Америки тепер доступні для тебе.