Як перевірити автомобіль з Америки?

Автолюбителі знають, що на територію України часто "приганяють" б/в машини зі Сполучених Штатів Америки.

Проте США – дуже велика держава, в якій щороку трапляється багато випадків крадіжки, перепродажу автомобілів. А ще тут частими гостями стали стихійні лиха:

 • потопи, що захльостують цілі штати;
 • займання;
 • бурі та сильні смерчі.

До придбання американського транспорту за допомогою автомобільних майданчиків, аукціонів варто розуміти, що в заокеанській країні багато обманщиків і шахраїв. Нечесні комерсанти прагнуть здійснити продаж авто, що знаходиться:

 • в аварійному стані;
 • у викраденні (мова йде про викрадений транспорт);
 • у неробочому стані.

Іноді автомобілі, що відслужили свій термін, не підлягають ремонту, продавці називають трохи пошкодженими. Ще вони спеціально ушкоджують бампер автотранспорту, який побував під водою, а потім пишуть виключно про невелику дорожньо-транспортну пригоду.

При придбанні машини за допомогою аукціонних торгів не можна побачити її господаря. А виграти лот завжди означає обов'язок викупу товару або сплату штрафу, якщо доводиться відмовлятися від покупки.

Не треба дотримуватись оманливої думки, що в Америці суворіше контролюють угоди, а місцеві аферисти не настільки знахабніли, як українські. Зіткнутися з обманом можуть усі. Та такій ситуації можна запобігти. Наша організація допоможе користувачеві, забезпечить його безпеку. З цією метою до укладання угоди потрібно виконати перевірку історії обраної машини. У цьому допомагають спеціальні онлайн-сервіси. Можна використовувати декілька таких ресурсів або ж обмежитися одним. Ми допоможемо клієнтам скористатися такою можливістю. Наша організація надасть безкоштовний звіт "АвтоЧек" або "Карфакс", коли користувач замовить автотранспорт. Ще ми допоможемо розібратися в ціні таких лотів, працюємо з аукціонами Manheim, Coopart, AII.

Як перевірити ВІН-номери за допомогою AutoCheck або Carfax

VIN-кодом називають спеціальний сімнадцятизначний шифр.

Ідентифікаційний код автомобіля виробники пишуть на сторінках техпаспорту агрегата. Його вказують на нероз'ємних деталях машини. Шукати комбінацію цифр потрібно на:

 • рамі дверей;
 • стійці кузова;
 • двигуні;
 • шасі.

Ще виробники можуть пригвинчувати на помітні місця спеціальні таблички з маркуванням.

В Америці працюють підприємства, що отримали найменування AutoCheck та Carfax. Вони пропонують звіт з деталізацією, повною історією щодо автотранспорту, який пересувався канадською або американською територією. Формування таких документів виконується на основі відомостей із різних джерел. Інформаційною базою є канадські, американські територіальні УТС (Управління з транспортних засобів), аукціони по машинах, станції технічного обслуговування легкових машин, фірми-виробники, відділення поліції.

Усі звіти включають інформацію:

 • як укомплектоване авто;
 • скільки кілометрів проїхала машина;
 • коли було випущено транспортний засіб;
 • скільки власників у товару.

Ще туди записують низку інших важливих фактів.

Для отримання звітності за певним автомобілем потрібно просто перевірити його за ВІН-кодом за допомогою AutoCheck або Carfax. Так можна повністю дізнатися про історію використання транспортного засобу на канадській або американській території до того, як його переправили на територію іншої держави.

Інформація з архівів

Можливі ситуації, коли продавці проводять ремонт автомобіля після великої ДТП в кустарних умовах і його подальший перепродаж. Ось чому обов'язково необхідно виконати перевірку машини за ВІН-номером, використовуючи систему пошуку "Гугл". Необхідно переглянути видачу пошуку, уважно проаналізувати зображення.

Професіонал на аукціонний торг

Можна впевнитись у хорошому стані машини з американського аукціону нескладним шляхом. Для цього слід попросити експерта перевірити товар. Професіонал приїде прямо на аукціонний майданчик і виконає перевірку обраного транспорту за допомогою чек-листа. Користувач отримає письмовий висновок, де буде описано стан транспортного засобу.

За цю послугу доведеться заплатити гроші. Спочатку така опція здається необхідною і дуже корисною, але тут є два невеликі нюанси, які слід врахувати:

Чек-лист означає, що машину повністю перевірять на станції технічного обслуговування. Її підйом із застосуванням спеціального пристрою або перегонка "на яму" виключено. Експерт проведе перевірку силового апарату, щоб упевнитися в його цілісності, подивитися, чи працюють коробки та мотор, чи справні датчики. Але він не зважиться на виїзд заради ретельної перевірки будь-якого транспорту.

Перевіряти машину треба буде перед тим, як розпочнуться торги. Огляд автомобіля спеціаліст виконає виключно до того, як розпочнеться аукціон з лота. Якщо виграш вам не гарантований, можливе марне витрачання коштів.

Придбати машину зі Сполучених Штатів Америки – означає серйозно попрацювати. Тут доведеться зіткнутися з багатьма складнощами, доведеться довірити ці проблеми фахівцям. Вони перевірять транспортний засіб за ВІН-номером, використовуючи системи "АвтоЧек" або "Карфакс". Ще експерти проведуть аналіз історії багатьох автомобілів. Це буде менш витратним заходом, аніж самостійний пошук корисних відомостей.

Ви отримаєте багато плюсів, здійснивши замовлення автомобіля у спеціалістів та отримавши правдиві відомості, чи було автотранспорт:

 • викрадено;
 • заарештовано чи обмежено у використанні;
 • помічено у дорожньо-транспортних пригодах.

Нерідко трапляються випадки, коли замовник мріяв про певний автомобіль. Але потім він дізнався все про нього, після чого кардинально змінив свою позицію, віддавши перевагу більш безпечному варіанту з меншими фінансовими витратами. Щоб наші користувачі почувалися безпечно, спокійно, ми зробимо перевірку машини з Америки за номером ВІН, використовуючи всі відомі нашим співробітникам сервіси. У нас є профілі, що забезпечують доступ до "АвтоЧек", "Карфакс", інших електронних ресурсів. Користувачі нашого сервісу не витрачатимуть зайвих коштів, щоб сплатити підписку.

Зацікавлений у покупці автомобіля з новин ?
Ми проконсультуємо тебе, як купити такий автомобіль за вигідною ціною! Усі новинки Америки тепер доступні для тебе.